Telefon: +90 543 886 4772     WhatsApp Telefon: +90 543 569 6147 

Doçentlik Başvurusu PDF Belge Hazırlama

Doçentlik başvuruları ÜAK tarafından elektronik ortamda alınmakta ve tüm belgeler pdf dosya formatında DBS’ye yüklenmektedir. Doçent adaylarının PDF belge hazırlamada hatalar yaptığını, yükledikleri dosyaların açılmadığını sıklıkla duyuyoruz.

Hal böyle olunca açılmayan bir dosyada jüri, adayın özensiz bir sürece girdiğini düşünebilir ve dosyayı açamadığı için değerlendirmeye alamayabilir. Bir dosyanın puanlamadan çıkarılması belki de asgari koşulları sağlayamadığınız için başvurunuzun iptal edilmesine sebep olabilir.

Ayrı bir husus ise doçent adaylarının indeks bilgisi, editör kurulları ve kapak sayfalarının hazırlanmasında yaşadıkları bilgi eksikliğidir. Hatalı indeks bilgisi bir eserin puanlamada değerlendirilmemesine sebep olabilir, ayrıca kapak sayfalarında veya editör kurulları sayfasında da hatalı belge oluşturulması adayın eserinin değerlendirilmemesine veya özensiz dosya hazırladığına kanıt olabilir.

PDF belgelerin tecrübeli akademik ve teknik ekibimizin kontrolünde hazırlanması siz değerli doçent adaylarının başvurularının daha sağlam bir temele oturmasına katkı sunacaktır.

Aşağıdaki formu kullanarak bize dosyalarınızın, eserlerinizin pdf olarak hazırlanması talebiyle ulaşabilirsiniz.

Ayrıca akademikdestekma@gmail.com  veya iletisim@akademikdestek.org e-posta adresimizle de iletişime geçebilirsiniz. PDF hazırlanacak dosyaların bir listesini bize iletirseniz fiyat teklifimizi hızlıca tarafınıza sunabiliriz.

[wpforms id=”51″]

Doçentlik Başvurusu PDF Belge Hazırlama