Referanslarımız

Akademik Destek ekibine aşırı yoğun olduğum bir dönemde doçentlik dosyamı hazırlama konusunda yardım istemek için başvurdum ve birkaç gün önce tamamladığımız başvuru süreci sonunda ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumu bir kez daha anladım. Dosyanın oldukça zaman alan her ayrıntısının titizlikle hazırlanmasının yanında, ekibin 7/24 ulaşılabilir olması, profesyonellikleri, mükemmel iletişimleri, nezaketleri ve moral destekleri, oldukça stresli bir süreç olan başvuru hazırlama sürecini benim için çok daha pozitif bir deneyime dönüştürdü. Ekip sayesinde dosyanın hazırlanması çok hızlı bir şekilde tamamlandı, süreçte kendilerine gönderdiğim mesajlara geç saatlerde bile büyük bir hızla dönüş yaptılar, süreci benden daha sıkı şekilde takip ettiler. Tüm ekibe sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum…

Dr. PA

2021 OCAK MÜHENDİSLİK

Hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz ,profesyonelce çalışan Akademik Destek ekibine, Doçentlik Başvuru aşamasında vermiş olduğu destekten dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

23.02.2021

Dr. AGS

2021 OCAK SAĞLIK BİLİMLERİ

Sayın Akademik Destek Ekibi,

2020-Ekim döneminde doçentliğe başvuruda bulunmuştum. Yapılan değerlendirme sonucunda BAŞARILI oldum. Bu dönemde bana yardımcı olan, emeği geçen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Sağlıkla kalın, iyi çalışmalar dilerim.

Doç. Dr. S.P. 08.02.2021

Doç. Dr. SP

2020 Ekim Fen Bilimleri

Hem iş yoğunluğu hem de bulunduğum ortam dolayısıyla kendimi bu konuda yalnız, bilgisiz ve deneyimsiz hissettiğim anda yardım imdadıma yetişmiş ekibe içtenlikle çok teşekkür ederim. Olumlu sonucu dostlarıma haber verir gibi kendilerine de bildirdiğimde gerçekten doğru kapıda olduğumu bir kez daha anladım. Tüm ekibe teşekkür ederim. 

Doç. Dr. EKB

2020 Mart Sağlık Bilimleri Başvurusu

Ekim-2020 Doçentlik Başvurumu  Akademik Destek ekibi sayesinde sorunsuz ve kusursuz şekilde tamamladım. Doçentlik başvurusu dikkatle yürütülmesi gereken bir süreç. İş yoğunluğu ve bu işlemi daha önce hiç yapmamış olmak, DBS üzerinden doçentlik başvurusu ile ilgili burda sırayla saymaya yer olmayacak bir çok ayrıntının bulunması sebebiyle doçentlik başvurusunda profesyonel desteğe ihtiyaç olduğunu, başvurum tamamlanmış olması sonrasında bile kesinlikle daha iyi anlıyorum. Çevremde bulunan ve daha önce doçentlik başvurusu yapmış insanlarla görüştüğümde onların da hala ne yaptıklarının farkında olmadığını müşahade ettim. Tereddüt etmeden nasıl profesyonel destek alacağımı araştırdım. Akademik Destek ekibinin bir doçent adayına koşulsuz, makul ve doğru yaklaşım sergilediğini anlamamla beraber tercihimi tereddüt etmeden Akademik Destek sistemine başvurarak tamamladım. Tane tane basamak basamak her bir belgeyi itina ile belirleyip, yüklemeler için gerekli belgeleri sistematik olarak hazırladılar ve süreç tamamlandı. Akademisyenler için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum ve tüm ekibin ellerine ve emeklerine sağlık diliyorum. 

Dr. SB

2020 Ekim Sağlık Bilimleri Başvurusu

Akademik Destek ekibine başvuru sürecinin karmaşıklığından beni kurtardıkları ve süreci oldukça kolaylaştırdıkları için minnettarım. Bu süreç içerisinde aklımdaki tüm sorulara gerek telefon ile , gerekse e-mail ile en kısa sürede ve tatmin edici şekilde yanıt aldım. Çalışmaların sisteme yüklenebilir hale getirilmesine , sisteme yüklenmesine, tüm detayları ile kontrolüne ve sonuçlandırılmasına kadar titiz ve dikkatli bir çalışma gerçekleştirildi. Başvuru sürecinin kaygısını yaşamak istemeyen adayların süreci Akademik Destek ekibi ile yürütürlerse pişman olmayacaklarını içtenlikle belirtirim. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve ellerinize sağlık.

Dr. AE

2020 Ekim Sağlık Bilimleri Başvurusu

Yoğun klinik çalışmalarım sebebiyle, 2020 Mart döneminde kendileri ile anlaşıp sürecimi yönetmelerini istedim, pandemi dolayısıyla Haziran ayına sarkan başvuru için tüm çabaları ile destek oldular. Haziran başvurum bugün itibariyle olumlu sonuçlandı. İlk önceleri tereddüt etmiştim, referansları çok sağlam ve verdikleri bilgiler çok değerli, herkese tavsiye ederim.

Doç. Dr. MS

Sağlık Bilimleri Doçenti

Doçentlik başvuru kriterlerinin sürekli güncellenmesi ile birlikte başvuru sürecinin kendisinin zorlu ve karmaşık oluşu profesyonel destek alımını zorunlu kılmaktadır. Mart başvurularının hemen öncesinde bu konuda destek alabileceğim pek çok yer ile görüştüm. Açıkçası daha uygun fiyat veren yerler de oldu. Fakat kişisel bilgileri vermek söz konusu olunca kurumsal bir firma ile çalışmayı uygun gördüm. Sürecin başında amacım eksikliklerimi görmek ve bir sonraki başvuruya hazır olmaktı. Çok şükür ki Akademik Destek ekibi sayesinde başvurumu eksiksiz tamamladım. Şüphelerime, sorularıma kimi zaman da yersiz kaprislerine rağmen her mailime cevap aldım ya da telefonda görüştüm. Bıkmadan sorularımı yanıtladılar. 
Akademik Destek ekibine özellikle beni başvuru sürecinin karmaşıklığından kurtardıkları için minnettarım.  Ayrıca profesyonel destekleri ile başvurumu gerçekleştirebildiğim için de teşekkür ediyorum. Hatta çok başlarını ağrıttığım için hakkınızı da helal edin lütfen diyorum.

Dr. HK

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart-Haziran dönemi doçentlik başvuruları için ”Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Hocalarım bu süreçte sorularımı içtenlikle ve titizlikle yanıtladılar. Doçentlik başvurusunda bulunacak tüm arkadaşlara gönül rahatlığı ve içtenlikle öneririm.

Tüm hocalarıma bana gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Mart dönemi başvurularım için “Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Ekip, bu süreçte sorularımı içtenlikle ve itinalı bir şekilde yanıtlayarak, gereken tüm işlemleri son derece titizlikle ve profesyonel bir yaklaşım izleyerek gerçekleştirdi. Dolayısıyla bu yaklaşım, benim motivasyonumun artmasını ve kendimi güvende hissetmemi sağladı. “Akademik Destek” ekibini doçentlik başvurusunda bulunacak tüm adaylara içtenlikle öneririm. Doğru kişilerce hızlı bir şekilde; şeffaf, doğru ve anlaşılır olan doçentlik dosyamın emin ellerde hazırlanıp, başvurumun tamamlandığı için çok mutluyum.
Tüm ekibe teşekkür eder, ekipten çok memnun kaldığımı buradan belirtmek isterim. Farklı hizmetlerde de aynı ekip ile çalışmalarımı güvenle devam ettirmeyi düşünüyorum….

Dr. EÇ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Ocak ayında kendilerine başvurdum. Zaman olmasına rağmen ilk günden itibaren başvuru süresi bitene kadar büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Süreçte hem e-posta yolu ile hem de telefon ile görüşme olanağının olması da ayrıca güven verdiğini söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Dr. YB

Spor Bilimleri Doçent Adayı

Doçentlik başvurunu yaptığını iddia eden bir çok yerle görüştüm, hiçbiri Akademik Destek kadar güven vermedi. Amatörlerden destek alacağıma profesyonel destek sunan Akademik Destekten destek aldım. Doçentlik başvurumu profesyonel destekleri ile yaptım. Sanki jüri gibi tüm eserlerimi incelediler ve akademik onaylarından geçti. Sorunsuz başvuru süreci için herkese öneririm.

Saygılarımla.

Dr. GG

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıflarım çok fazlaydı. Hem klinik çalışmaları hem de akademik faaliyetleri yürütmek doçentlik başvurusunu yönetmeyi ve atıf listesi hazırlamayı güçleştiriyordu. Tam zamanında imdadıma yetiştiler. Profesyonel ekip, herkese tavsiye ederim.

Dr. SM

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıf listelerini özenle hazırladılar ve DBS’ye yüklediler. Akademik Destek gerçekten profesyonel bir ekipten oluşuyor, kendilerine teşekkür eder tüm doçent adaylarına tavsiye ederim.

 

Dr. FK

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Kendilerinden başvuru tarihinden oldukça kısa bir süre önce yardım istememe rağmen bunu hiç sorun etmeyen, başvuru sürecimi ihtiyaç duyduğum her konuda en ince ayrıntısına kadar titizlikle takip ederek destekleyen profesyonel bir ekip.
Mart dönemi doçentlik başvuru sürecimde gece gündüz ne zaman ihtiyaç duysam yanımda oldular, bütün sorularımı içtenlikle yanıtladılar.
Başvurumu sorunsuz bir şekilde tamamlamam için son derece özenli, dikkatli ve sabırlı bir tutum sergilediler.
Başvuru sonucunun başarılı olduğunu öğrendiğim bugün tekrar tüm ekibe samimiyetimle teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
Akademik Destek ekibini ihtiyaç duyan tüm akademisyenlere öneririm.

Dr. AAC

Sosyal Bilimler Doçenti

Akademik emeğin kariyerde ilerleme sağlayacak şekilde eksiksiz ve sorunsuz olarak düzenlenmesi, farklı bir uzmanlık ve özen göstermeyi gerektirir.
Akademik Destek ekibi bana bu güveni verdi.
Doçentlik başvurumu profesyonel bir yaklaşım ile benim adıma yaptılar.
Zamana bağlı kalmaksızın, gece ve gündüz,hafta sonları dahil bütün soru ve taleplerime zamanında bekletmeden cevap verdiler.
Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Dr. RSSB

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Akademik Destek ekibi sayesinde oldukça zor ve kritik bir süreci sorunsuz şekilde geride bıraktım. Güncellenen doçentlik başvurularında bu yardımı almasaydım, başvurumu zamanında bitirmem çok zor olurdu. Özellikle doğru belgelerin seçimi ve standartların tutturulmasında ortaya koydukları efor paha biçilmez! Doçentlik başvurusunda bulunacak olan tüm arkadaşlara önerebilirim. Hem hız, hem doğruluk, hem de tecrübeden faydalanmak söz konusu…”

Güncelleme: Merhabalar, yoğun gündem nedeniyle haber vermekte geciktim. Geçen hafta oy birliği ile başarılı olduğum haberi geldi, bu hafta da belgemi aldım online olarak. Sizlere tekrar teşekkür etmek istedim. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Dr. ET

Sağlık Bilimleri Doçenti

Mart doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek ekibi ile yürüttüm. Bu dönem başvurmada kararsızlığım nedeniyle, son 10 günde ekibe başvurup destek istememe ve çok kısıtlı zamana rağmen, büyük bir titizlikle ve özveriyle işlemleri yürüttüler. Başvurumu ekip sayesinde tamamladım. Her aşamada son derece profesyonel ve çözüm üretici yaklaşım gördüm. Kendi başıma bu sürede, bu zorlu süreci başarmam imkânsızdı.
Tüm ekibe teşekkür ederim.
Bundan sonra da ihtiyaç halinde, hiç düşünmeden destek isteyebileceğim güvenilir bir ekip.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Akademik Destek ilgilileri ile yürüttüğüm doçentlik başvurum aşamasında bana yol gösterici, moral verici ve rehber olma özellikleriyle çok yardımcı oldular. Ayrıca, ilgili kişilerin yetkin görüşleri ile bilgilerin sisteme başvuru kriterlerine uygun olarak girilmesinde ve aksaklıkların anında düzeltilmesinde çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Kendileriyle çalışmasaydım, sanıyorum dbs’ye doğru girişler yapılması ve işlemlerin sonuçlandırılması konularında sorunlar yaşayabilirdim.
Tüm ekibe çok teşekkür ederim.Bundan sonra ihtiyaç olması halinde farklı konularda da aynı ekip ile güvenle çalışabilirim.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AA

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Başvuru süresince her konuda destek ve kolaylıklarına şahit oldum.
Ben sizden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Dr. AB

Sağlık Bilimleri Doçenti (Kalp Damar Cerrahisi)

Doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek platformu ile yürüttüğüm için çok memnun kaldım. Bütün bir süreçte çalışmaların sisteme yüklenebilir format haline getirilmesinden, sistemin tüm detayları ile kontrolüne kadar son derece özenli, son derece titiz ve dikkatli bir çalışma sergilediniz. Gerek mail ile haberleşmede, gerekse telefon ile iletişim kurmada hiç bir aksaklık yaşamadan süreci yürüttük. Olası aksaklıklar konusunda alınacak tedbirleri özenle değerlendirdiniz. Çok dikkatli olunması gereken kompleks bir süreç olan başvuru işlemlerini sıkıntısız hallettik.
Sağ olun. Emeğinize, elinize sağlık. Gerçekten teşekkür ederim. Saygılar.

Dr. ÖZ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı