Referanslarımız

“Akademik destekle internette araştırma yaparken karşılaştım aradım ve sonrasında hiç düşünmeden destek aldım. Bu süreçte çok profesyonel bir ekiple inanılmaz titiz ve özenli çalışıyorlar. Her soruya maile telefona hızlı geri dönüşler net cevaplar ile başvuru sürecimi sıfır soru işareti ile tamamladım. Her aşamasında bilgilendirildim. Başvuru öncesi öneri ve çekincelerini net olarak paylaştılar. Puanlamayı ve değerlendirmeyi titizlikle yapıp sisteme hatasız yüklüyorlar bu konuda stres yaşamadım. Kısaca bu stresli süreci sizinle %100 doğru adımlarla ilerleyerek en az stresle geçirdiğim için defalarca iyi ki bu desteği aldım dedim. Başvurumun olumlu sonuçlanmasının mutluluğunu yaşarken, her şey için teşekkür ederim.”
 
Sayın Hocamızı tebrik eder, başarılar diliyoruz.

Doç. Dr. Hİ

2022 Mart Dönemi Fen ve Matematik
‘Akademik Destek ekibi ile bir arkadaşımın önerisi üzerine iletişime geçtim.
Başvuru sürecimin öncesinde sürecin tüm aşamaları hakkında ayrıntılı bilgi aldım.
Sürecin her aşamasında deneyimleri ve titiz çalışmaları ile çok yardımcı oldular. Çok hızlı biçimde iletişime geçmelerinin ve yanıt vermelerinin yanı sıra yoğunluğumdan dolayı dönüş yapamadığımda da nazik biçimde hatırlatmalar yaptılar. Yoğun iş yükümün arasında başvuru sürecimin sorunsuz ve akıcı biçimde ilerlediğini görmek oldukça rahatlatıcı oldu.
Akademik Destek ekibine çok teşekkür ederim.’
 
Sayın Hocamıza başarılar diliyoruz.

Dr. BDE

2022 Mart Dönemi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Kıymetli yardımlarınız ve titiz çalışmanız için tekrar teşekkür ederim. Sayenizde bu yorucu ve karmaşık başvuru sürecini gönül rahatlığı içerisinde atlattım. İnşallah güzel haberler alırım ve sizinle paylaşırım.
Sayın Hocamıza başarılar diliyoruz.
 

Dr. FAJ

2022 Mart Dönemi Sosyal Bilimler
Değerli Akademik Destek Ekibi;
Yaklaşık 1 yıl süren başvuru hazırlık ve doçentlik başvurusu işlemleri sırasında bana o kadar yardımcı oldunuz ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. 
Bu süreç gerçekten riske edilecek bir süreç değil. Bu konuda tecrübe sahibi olmayan birinin sürecin her aşamasına hata yapma riski var. 
Bir çok sorun ekip tarafından çözülüyor ama bazen öyle sorunlarla karşılaşıyorsunuz ki ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. 
Tam eliniz ayağınız birbirine dolaşmışken hemen akademik koordinatör arıyor, sizi bilgilendiriyor, önerilerde bulunuyor ve sorunu çözüyor. 
Doçent adayı arkadaşlara kesinlikle bu hizmetten faydalanmalarını tavsiye ediyorum. 
Saygılar..
 
Sayın Hocamıza başarılar diliyoruz.
 

Dr. EA

2022 Mart Dönemi Sağlık Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum
Sevgili Akademik Destek;
 
Bu işi benim için çok hızlı ve düzenli ve profesyonel bir şekilde tamamladınız, teşekkürlerimi ver takdirlerimi sunuyorum.
 
Saygılarımla.
 

Dr. MD İngiltere

2022 Mart Dönemi Sağlık Bilimleri Göz Hastalıkları
Sevgili Akademik Destek;
Yaptığımız doçentlik başvurusu sonuçlandı ve bu kez başarılı olarak kabul edildi. Yardımlarınız, destekleriniz için çok teşekkür ederim. İşlemleri titizlikle yürüttünüz ve bana her aşamada destek oldunuz sağ olun. Size her an ulaşabildim ve danışabildim. İlgi ve özenle yardımcı oldunuz.
 
Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.
 

Dr. ÖÖ

2021 Eylül Dönemi Sosyal Bilimler
Sunduğunuz akademik destek için sonsuz teşekkür ederim. Tabii ki de katkınız çok önemliydi. Desteğiniz olmasına rağmen çok heyecanlandım tek olsam çok zorlanırdım veya yapamayabilirdim de. Elinize emeğinize sağlık. Umarım eser inceleme başarılı olarak geçer ve biter bu süreçte. Gerçekten çok stresli bir süreç. Gelişmelerden haberdar ederim sizleri inşallah.
 
İyi çalışmalar dilerim. Herkese öneririm.

Dr. AK

2022 Mart Dönemi Fen ve Matematik Bilimleri
Akademik Destek firmasını ilk kez online reklamlardan farkettim. İletişime geçip doçentlik dosyamı hazırlamaya başlayınca kurumun ne kadar profesyonel olduğunu ve titizlikle çalıştığını gördüm. Başvuru öncesinde çekincelerini ve önerilerini çok ayrıntılı  olarak benimle paylaştılar. Bu süreçte kusursuz bir destek sağladılar ve süreçi birlikte olumlu olarak sonuçlandırdık.
Teşekkür ederim emekleriniz için.
 
Başarınız daim olsun Sayın Hocam.

Dr. FY

2021 Eylül Dönemi Sağlık Bilimleri

Mayıs 2021 döneminde Mimarlık, Planlama ve Tasarım Temel Alanında Doçentlik başvurum başarılı olarak sonuçlanmıştır. Bu süreç içerisinde sorularıma 7/24  sabırla cevap veren ve desteğini esirgemeyen Akademik Destek ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletirim. 

21.12.2021

Dr. SŞ

2021 MAYIS Dönemi Mimarlık

Mayıs 2021 döneminde yaptığım doçentlik başvurusu için hazırlık çalışmalarımız, sisteme veri girişimiz Mart ayında başladı. Ekim 19 tarihine kadar, ekibinizi sürekli aradım, yazdım, danıştım. Hata yapmaktan, bir şeyi eksik bırakmaktan çok korkuyordum. Bana sürekli yardım ettiğiniz için minnettarım. Hem bilgilendirdiniz hem de strese girdiğimde, tecrübelerinizi anlatarak rahatlamamı sağladınız. Gerçekten çok zor bir süreç. Tecrübeleriniz sayesinde, her evrede kontrol sağlandı ve  %100 doğru adımlarla ilerlememe olanak verdiniz. Çevremde doçentliğe hazırlanan kimse olmadığından sizin desteğiniz bana ilaç gibi geldi. Çoook teşekkür ederim.

Bugün doçentlik sonucum açıklandı BAŞARILI”

21.10.2021

Dr. FH

2021 MAYIS Dönemi Sağlık Bilimleri

Sayın Akademik Destek Ekibi,

Başvuru sürecimde sınırsız desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Henüz başvurum sonuçlanmamış olmasına rağmen sizin yardımınızla başvuru süreci stresi yaşamadan işlem gerçekleştirebildim. Tüm desteğiniz için çok teşekkür eder sonsuz saygılarımı sunarım.

28.09.2021

Dr. MK

2021 Eylül Dönemi Sağlık Bilimleri

Sayın Akademik Destek Ekibi,

Sağlık bilimleri alanında Ocak  2021 Doçentlik başvurunda profesyonel destek aldığım akademik destek ekibine sürecin her aşamasındaki tüm emekleri ve  sonsuz destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doçentlik başvuru sürecimin tüm aşamalarında 7/24 her zaman yanımda olduğunuz,  başvurumun titizlik ile hazırlanarak başarılı bir şekilde sonuçlanmasındaki tüm akademik desteğiniz için minnettarım.  

21.09.2021

Dr. ŞOG

2021 Ocak Dönemi Sağlık Bilimleri Diş Hekimliği
Ocak 2021 Doçentlik başvurumu Akademik Destek’ten yardım alarak gerçekleştirdim. Sürece çok daha öncesinde başladık. Eksiklerimi tamamladık ve Şubat 2021’de de başvurumu tamamladık. Süreç uzun ve stresli. Fakat Akademik Destek’teki uzman Hocalarım sayesinde sanırım süreci en az stresle geçiren kişilerden birisiyim. Her soruma cevap buldum. Aslında sadece akademik destek değil psikolojik destek de aldım kendilerinden. Zira stresli sürecimi her daim bertaraf etmemi sağladılar. Elbette sayelerinde sorunsuz bir dosya da hazırlamış oldum. Dün itibariyle başvurumun başarılı olduğunu öğrendim ve sevincimi ilk paylaştığım kişilerden birisi de Akademik Destek koordinatörü Sayın Hocamız oldu. Sorunsuz ve daha az stresli bir Doçentlik başvuru süreci istiyorum diyorsanız kesinlikle Akademik Destek’ten hizmet almalısınız derim. Desteğini esirgemeyen, hoşgörü ile tüm sorularımı cevaplayan değerli Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.. İyi ki yollarımız kesişmiş sizinle.. Sayın Hocalarım sizden referans isteyen aday arkadaşlara mail adresimi paylaşabileceğinizi, her türlü hizmetinize referans olabileceğimi buradan da ayrıca belirtmek isterim.. 
Saygılarımla 

17.09.2021

Dr. HK

2021 Ocak Dönemi Sosyal Bilimler
“Ocak 2021 donemi doçentlik başvurum başarıyla sonuçlandı. Bir suredir İngiltere’de yasadığım için güncel yönetmelik ve uygulamalara hakim değildim. Akademik Destek ekibiyle çalıştım. Başından sonuna kadar çok özenli ve titiz bir şekilde çalıştılar. Her aşamada yardım ve desteklerini eksik etmediler. Gayet profesyonel. titiz ve çalışkan bir ekip. Tebrik ediyorum. 
Her şey için çok teşekkür ederim.”

16.09.2021

Dr. SC

2021 Ocak Dönemi Eğitim Bilimleri

Doçentlik Sonucum

Sayın yetkili,
Ocak 2021 dönemi doçentlik başvurumun asıl ve yedek jüri üyelerinin hepsinin olumlu raporlarıyla başarıyla kabul edildiğini bildirmekten onur ve mutluluk duyarım. Profesyonel destekleriniz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler 10.07.2021

Dr. NET

2021 Ocak Dönemi Sosyal Bilimler

Doçentlik Başvurusu

İlk günden bu yana iyi ki destek aldım dediğim bir danışmanlık oldu. Profesyonel, disiplinli anlayışlı birebir 7/24 birlikte calışan azimli bir ekip ve lider. Her şey için teşekkürler. 28.05.2021

Dr. NB

2021 Mayıs Dönemi Sağlık Bilimleri

Doçentlik Başvurusu

Sevgili arkadaşlar, ilk günden itibaren hiç kırmadan tüm naz ve kaprislerimizi sabırla tolere ettiğiniz, emek emek titizlikle yanımızda ve destek olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

Hayırlısı neyse o olsun, Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın, çok teşekkürler. 27.05.2021

Dr. HÇ

2021 Mayıs Dönemi Sağlık Bilimleri

Doçentlik Başvurusu

Herşey için çok teşekkür ederim. Gerçekten beni büyük bir stresten kurtardınız. Çok disipli çalışıyorsunuz. Soruları kısa zamanda cevaplıyorsunuz. Bu da size olan güvenimizi arttırıyor. Sağ olasınız. Tüm ekibe tekrar teşekkürler. Hayırlı haberi inşallah en kısa zamanda sizlerle paylaşırım.

İyi çalışmalar. 23.05.2021

Dr. NK

2021 Mayıs Dönemi Doçentlik Fen Bilimleri ve Matematik

Sağlık Bilimleri Doçent Koçluğu

Akademik Destek ekibine aşırı yoğun olduğum bir dönemde doçentlik dosyamı hazırlama konusunda yardım istemek için başvurdum ve birkaç gün önce tamamladığımız başvuru süreci sonunda ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumu bir kez daha anladım. Dosyanın oldukça zaman alan her ayrıntısının titizlikle hazırlanmasının yanında, ekibin 7/24 ulaşılabilir olması, profesyonellikleri, mükemmel iletişimleri, nezaketleri ve moral destekleri, oldukça stresli bir süreç olan başvuru hazırlama sürecini benim için çok daha pozitif bir deneyime dönüştürdü. Ekip sayesinde dosyanın hazırlanması çok hızlı bir şekilde tamamlandı, süreçte kendilerine gönderdiğim mesajlara geç saatlerde bile büyük bir hızla dönüş yaptılar, süreci benden daha sıkı şekilde takip ettiler. Tüm ekibe sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum…

Dr. ÖG

Sağlık Bilimleri Doçentlik Koçluğu

Sağlık Bilimleri Doçent Koçluğu

Yoğun bir tempoda çalıştığım ve akademik çalışmalara uzun bir ara verdiğim için uzman desteği almak benim için çok önemliydi. Yayın eksiklerim için yardımcı olmalarını ve beni yönlendirmelerini danışmanlık yapmalarını istedim. Mevcut eserlerimi inceleyerek eksikleri içeren bir raporla Akademik Koordinatör benimle iletişime geçti, süreçle ilgili çalışma planına yönelik aktarımları beni ziyadesiyle memnun etti ve sözleşme yaparak doçentlik koçu belirlediler. 6 aydır beraber çalışıyoruz, araştırma önerilerimi hazırlıyor danışman hocamızın onay ve yorumları ile yayına hazırlıyorum. Bir kitap ve bir kitapta editörlük için girişimlere başladık. Çok memnunum nasip olursa 1,5 yıl sonra tüm eserlerim ve puanlarım hazır olacak. Herkese tavsiye ederim. Tek muhatabınız var ve gerekli tüm yönlendirmeleri sağlıyor. İşyerimdeki arkadaşlar bile hızıma şaşırdılar. 🙂

Dr. AG

Sağlık Bilimleri Doçentlik Koçluğu

Sağlık Bilimleri Doçent Koçluğu

Doçentlik uzun süredir aklımdaydı. Bir türlü akademik çalışmalarıma başlayamıyordum. Bir hocamız Akademik Desteği önerdi, kendilerini telefonla arayıp bilgi aldım. Hızlıca sözleşme yaparak sürece başladık. Doçent olana kadar destek olacaklar ve danışmanlık yapacaklar. Henüz yeni başladık. Eksiklerime yönelik bir çalışma planı hazırlanacak. Kafanızda soru işaretleri varsa mutlaka iletişime geçerek telefonla görüşmenizi tavsiye ederim.

Dr. ÖB

Sağlık Bilimleri Doçentlik Koçluğu

Doçentlik Başvurusu

Akademik Destek ekibine aşırı yoğun olduğum bir dönemde doçentlik dosyamı hazırlama konusunda yardım istemek için başvurdum ve birkaç gün önce tamamladığımız başvuru süreci sonunda ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumu bir kez daha anladım. Dosyanın oldukça zaman alan her ayrıntısının titizlikle hazırlanmasının yanında, ekibin 7/24 ulaşılabilir olması, profesyonellikleri, mükemmel iletişimleri, nezaketleri ve moral destekleri, oldukça stresli bir süreç olan başvuru hazırlama sürecini benim için çok daha pozitif bir deneyime dönüştürdü. Ekip sayesinde dosyanın hazırlanması çok hızlı bir şekilde tamamlandı, süreçte kendilerine gönderdiğim mesajlara geç saatlerde bile büyük bir hızla dönüş yaptılar, süreci benden daha sıkı şekilde takip ettiler. Tüm ekibe sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum…

Dr. PA

2021 OCAK MÜHENDİSLİK

Doçentlik Başvurusu

Hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz, profesyonelce çalışan Akademik Destek ekibine, Doçentlik Başvuru aşamasında vermiş olduğu destekten dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

23.02.2021

Dr. AGS

2021 OCAK SAĞLIK BİLİMLERİ

Doçentlik Başvurusu

Sayın Akademik Destek Ekibi,

2020-Ekim döneminde doçentliğe başvuruda bulunmuştum. Yapılan değerlendirme sonucunda BAŞARILI oldum. Bu dönemde bana yardımcı olan, emeği geçen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Sağlıkla kalın, iyi çalışmalar dilerim.

Doç. Dr. S.P. 08.02.2021

Doç. Dr. SP

2020 Ekim Fen Bilimleri

Doçentlik Başvurusu

Hem iş yoğunluğu hem de bulunduğum ortam dolayısıyla kendimi bu konuda yalnız, bilgisiz ve deneyimsiz hissettiğim anda yardım imdadıma yetişmiş ekibe içtenlikle çok teşekkür ederim. Olumlu sonucu dostlarıma haber verir gibi kendilerine de bildirdiğimde gerçekten doğru kapıda olduğumu bir kez daha anladım. Tüm ekibe teşekkür ederim. 

Doç. Dr. EKB

2020 Mart Sağlık Bilimleri Başvurusu

Doçentlik Başvurusu

Ekim-2020 Doçentlik Başvurumu  Akademik Destek ekibi sayesinde sorunsuz ve kusursuz şekilde tamamladım. Doçentlik başvurusu dikkatle yürütülmesi gereken bir süreç. İş yoğunluğu ve bu işlemi daha önce hiç yapmamış olmak, DBS üzerinden doçentlik başvurusu ile ilgili burda sırayla saymaya yer olmayacak bir çok ayrıntının bulunması sebebiyle doçentlik başvurusunda profesyonel desteğe ihtiyaç olduğunu, başvurum tamamlanmış olması sonrasında bile kesinlikle daha iyi anlıyorum. Çevremde bulunan ve daha önce doçentlik başvurusu yapmış insanlarla görüştüğümde onların da hala ne yaptıklarının farkında olmadığını müşahade ettim. Tereddüt etmeden nasıl profesyonel destek alacağımı araştırdım. Akademik Destek ekibinin bir doçent adayına koşulsuz, makul ve doğru yaklaşım sergilediğini anlamamla beraber tercihimi tereddüt etmeden Akademik Destek sistemine başvurarak tamamladım. Tane tane basamak basamak her bir belgeyi itina ile belirleyip, yüklemeler için gerekli belgeleri sistematik olarak hazırladılar ve süreç tamamlandı. Akademisyenler için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum ve tüm ekibin ellerine ve emeklerine sağlık diliyorum. 

Dr. SB

2020 Ekim Sağlık Bilimleri Başvurusu

Doçentlik Başvurusu

Akademik Destek ekibine başvuru sürecinin karmaşıklığından beni kurtardıkları ve süreci oldukça kolaylaştırdıkları için minnettarım. Bu süreç içerisinde aklımdaki tüm sorulara gerek telefon ile , gerekse e-mail ile en kısa sürede ve tatmin edici şekilde yanıt aldım. Çalışmaların sisteme yüklenebilir hale getirilmesine , sisteme yüklenmesine, tüm detayları ile kontrolüne ve sonuçlandırılmasına kadar titiz ve dikkatli bir çalışma gerçekleştirildi. Başvuru sürecinin kaygısını yaşamak istemeyen adayların süreci Akademik Destek ekibi ile yürütürlerse pişman olmayacaklarını içtenlikle belirtirim. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve ellerinize sağlık.

Dr. AE

2020 Ekim Sağlık Bilimleri Başvurusu

Doçentlik Başvurusu

Yoğun klinik çalışmalarım sebebiyle, 2020 Mart döneminde kendileri ile anlaşıp sürecimi yönetmelerini istedim, pandemi dolayısıyla Haziran ayına sarkan başvuru için tüm çabaları ile destek oldular. Haziran başvurum bugün itibariyle olumlu sonuçlandı. İlk önceleri tereddüt etmiştim, referansları çok sağlam ve verdikleri bilgiler çok değerli, herkese tavsiye ederim.

Doç. Dr. MS

Sağlık Bilimleri Doçenti

Doçentlik Başvurusu

Doçentlik başvuru kriterlerinin sürekli güncellenmesi ile birlikte başvuru sürecinin kendisinin zorlu ve karmaşık oluşu profesyonel destek alımını zorunlu kılmaktadır. Mart başvurularının hemen öncesinde bu konuda destek alabileceğim pek çok yer ile görüştüm. Açıkçası daha uygun fiyat veren yerler de oldu. Fakat kişisel bilgileri vermek söz konusu olunca kurumsal bir firma ile çalışmayı uygun gördüm. Sürecin başında amacım eksikliklerimi görmek ve bir sonraki başvuruya hazır olmaktı. Çok şükür ki Akademik Destek ekibi sayesinde başvurumu eksiksiz tamamladım. Şüphelerime, sorularıma kimi zaman da yersiz kaprislerine rağmen her mailime cevap aldım ya da telefonda görüştüm. Bıkmadan sorularımı yanıtladılar. 
Akademik Destek ekibine özellikle beni başvuru sürecinin karmaşıklığından kurtardıkları için minnettarım.  Ayrıca profesyonel destekleri ile başvurumu gerçekleştirebildiğim için de teşekkür ediyorum. Hatta çok başlarını ağrıttığım için hakkınızı da helal edin lütfen diyorum.

Dr. HK

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Doçentlik Başvurusu

Mart-Haziran dönemi doçentlik başvuruları için ”Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Hocalarım bu süreçte sorularımı içtenlikle ve titizlikle yanıtladılar. Doçentlik başvurusunda bulunacak tüm arkadaşlara gönül rahatlığı ve içtenlikle öneririm.

Tüm hocalarıma bana gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Doçentlik Başvurusu

Mart dönemi başvurularım için “Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Ekip, bu süreçte sorularımı içtenlikle ve itinalı bir şekilde yanıtlayarak, gereken tüm işlemleri son derece titizlikle ve profesyonel bir yaklaşım izleyerek gerçekleştirdi. Dolayısıyla bu yaklaşım, benim motivasyonumun artmasını ve kendimi güvende hissetmemi sağladı. “Akademik Destek” ekibini doçentlik başvurusunda bulunacak tüm adaylara içtenlikle öneririm. Doğru kişilerce hızlı bir şekilde; şeffaf, doğru ve anlaşılır olan doçentlik dosyamın emin ellerde hazırlanıp, başvurumun tamamlandığı için çok mutluyum.
Tüm ekibe teşekkür eder, ekipten çok memnun kaldığımı buradan belirtmek isterim. Farklı hizmetlerde de aynı ekip ile çalışmalarımı güvenle devam ettirmeyi düşünüyorum….

Dr. EÇ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Doçentlik Başvurusu

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Ocak ayında kendilerine başvurdum. Zaman olmasına rağmen ilk günden itibaren başvuru süresi bitene kadar büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Süreçte hem e-posta yolu ile hem de telefon ile görüşme olanağının olması da ayrıca güven verdiğini söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Dr. YB

Spor Bilimleri Doçent Adayı

Doçentlik başvurunu yaptığını iddia eden bir çok yerle görüştüm, hiçbiri Akademik Destek kadar güven vermedi. Amatörlerden destek alacağıma profesyonel destek sunan Akademik Destekten destek aldım. Doçentlik başvurumu profesyonel destekleri ile yaptım. Sanki jüri gibi tüm eserlerimi incelediler ve akademik onaylarından geçti. Sorunsuz başvuru süreci için herkese öneririm.

Saygılarımla.

Dr. GG

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıflarım çok fazlaydı. Hem klinik çalışmaları hem de akademik faaliyetleri yürütmek doçentlik başvurusunu yönetmeyi ve atıf listesi hazırlamayı güçleştiriyordu. Tam zamanında imdadıma yetiştiler. Profesyonel ekip, herkese tavsiye ederim.

Dr. SM

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıf listelerini özenle hazırladılar ve DBS’ye yüklediler. Akademik Destek gerçekten profesyonel bir ekipten oluşuyor, kendilerine teşekkür eder tüm doçent adaylarına tavsiye ederim.

 

Dr. FK

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Kendilerinden başvuru tarihinden oldukça kısa bir süre önce yardım istememe rağmen bunu hiç sorun etmeyen, başvuru sürecimi ihtiyaç duyduğum her konuda en ince ayrıntısına kadar titizlikle takip ederek destekleyen profesyonel bir ekip.
Mart dönemi doçentlik başvuru sürecimde gece gündüz ne zaman ihtiyaç duysam yanımda oldular, bütün sorularımı içtenlikle yanıtladılar.
Başvurumu sorunsuz bir şekilde tamamlamam için son derece özenli, dikkatli ve sabırlı bir tutum sergilediler.
Başvuru sonucunun başarılı olduğunu öğrendiğim bugün tekrar tüm ekibe samimiyetimle teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
Akademik Destek ekibini ihtiyaç duyan tüm akademisyenlere öneririm.

Dr. AAC

Sosyal Bilimler Doçenti

Akademik emeğin kariyerde ilerleme sağlayacak şekilde eksiksiz ve sorunsuz olarak düzenlenmesi, farklı bir uzmanlık ve özen göstermeyi gerektirir.
Akademik Destek ekibi bana bu güveni verdi.
Doçentlik başvurumu profesyonel bir yaklaşım ile benim adıma yaptılar.
Zamana bağlı kalmaksızın, gece ve gündüz,hafta sonları dahil bütün soru ve taleplerime zamanında bekletmeden cevap verdiler.
Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Dr. RSSB

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Akademik Destek ekibi sayesinde oldukça zor ve kritik bir süreci sorunsuz şekilde geride bıraktım. Güncellenen doçentlik başvurularında bu yardımı almasaydım, başvurumu zamanında bitirmem çok zor olurdu. Özellikle doğru belgelerin seçimi ve standartların tutturulmasında ortaya koydukları efor paha biçilmez! Doçentlik başvurusunda bulunacak olan tüm arkadaşlara önerebilirim. Hem hız, hem doğruluk, hem de tecrübeden faydalanmak söz konusu…”

Güncelleme: Merhabalar, yoğun gündem nedeniyle haber vermekte geciktim. Geçen hafta oy birliği ile başarılı olduğum haberi geldi, bu hafta da belgemi aldım online olarak. Sizlere tekrar teşekkür etmek istedim. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Dr. ET

Sağlık Bilimleri Doçenti

Mart doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek ekibi ile yürüttüm. Bu dönem başvurmada kararsızlığım nedeniyle, son 10 günde ekibe başvurup destek istememe ve çok kısıtlı zamana rağmen, büyük bir titizlikle ve özveriyle işlemleri yürüttüler. Başvurumu ekip sayesinde tamamladım. Her aşamada son derece profesyonel ve çözüm üretici yaklaşım gördüm. Kendi başıma bu sürede, bu zorlu süreci başarmam imkânsızdı.
Tüm ekibe teşekkür ederim.
Bundan sonra da ihtiyaç halinde, hiç düşünmeden destek isteyebileceğim güvenilir bir ekip.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Akademik Destek ilgilileri ile yürüttüğüm doçentlik başvurum aşamasında bana yol gösterici, moral verici ve rehber olma özellikleriyle çok yardımcı oldular. Ayrıca, ilgili kişilerin yetkin görüşleri ile bilgilerin sisteme başvuru kriterlerine uygun olarak girilmesinde ve aksaklıkların anında düzeltilmesinde çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Kendileriyle çalışmasaydım, sanıyorum dbs’ye doğru girişler yapılması ve işlemlerin sonuçlandırılması konularında sorunlar yaşayabilirdim.
Tüm ekibe çok teşekkür ederim.Bundan sonra ihtiyaç olması halinde farklı konularda da aynı ekip ile güvenle çalışabilirim.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AA

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Başvuru süresince her konuda destek ve kolaylıklarına şahit oldum.
Ben sizden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Dr. AB

Sağlık Bilimleri Doçenti (Kalp Damar Cerrahisi)

Doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek platformu ile yürüttüğüm için çok memnun kaldım. Bütün bir süreçte çalışmaların sisteme yüklenebilir format haline getirilmesinden, sistemin tüm detayları ile kontrolüne kadar son derece özenli, son derece titiz ve dikkatli bir çalışma sergilediniz. Gerek mail ile haberleşmede, gerekse telefon ile iletişim kurmada hiç bir aksaklık yaşamadan süreci yürüttük. Olası aksaklıklar konusunda alınacak tedbirleri özenle değerlendirdiniz. Çok dikkatli olunması gereken kompleks bir süreç olan başvuru işlemlerini sıkıntısız hallettik.
Sağ olun. Emeğinize, elinize sağlık. Gerçekten teşekkür ederim. Saygılar.

Dr. ÖZ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Hizmet Verdiğimiz Üniversiteler

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Çukurova Üniversitesi

Adıyaman Üniversitesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi

Amasya Üniversitesi

Ankara Üniversitesi

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

Gazi Üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Polis Akademisi

Anka Teknoloji Üniversitesi

Ankara Bilim Üniversitesi

Ankara Medipol Üniversitesi

Atılım Üniversitesi

Başkent Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

Lokman Hekim Üniversitesi

Ostim Teknik Üniversitesi

TED Üniversitesi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

Ufuk Üniversitesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Yüksek İhtisas Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi

Antalya Akev Üniversitesi

Antalya Bilim Üniversitesi

Ardahan Üniversitesi

Artvin Çoruh Üniversitesi

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi

Balıkesir Üniversitesi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

Bartın Üniversitesi

Batman Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

Bingöl Üniversitesi

Bitlis Eren Üniversitesi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi

Bursa Uludağ Üniversitesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Çankırı Karatekin Üniversitesi

Hitit Üniversitesi

Pamukkale Üniversitesi

Dicle Üniversitesi

Düzce Üniversitesi

Trakya Üniversitesi

Fırat Üniversitesi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi

Erzurum Teknik Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eskişehir Teknik Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Sanko Üniversitesi

Giresun Üniversitesi

Gümüşhane Üniversitesi

Hakkari Üniversitesi

İskenderun Teknik Üniversitesi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Iğdır Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa

Marmara Üniversitesi

Milli Savunma Üniversitesi (Askerî)

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Türkiye Uluslararası İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Türk-Alman Üniversitesi

Türk-Japon Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi

Acıbadem Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi

Beykent Üniversitesi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi

Biruni Üniversitesi

Doğuş Üniversitesi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi

Fenerbahçe Üniversitesi

Gedik Üniversitesi

Haliç Üniversitesi

Işık Üniversitesi

İbn Haldun Üniversitesi

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi

Altınbaş Üniversitesi

İstanbul Arel Üniversitesi

İstanbul Atlas Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi

Beykoz Üniversitesi

İstanbul Bilgi Üniversitesi

İstanbul Galata Üniversitesi

Demiroğlu Bilim Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Esenyurt Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi

İstanbul Kent Üniversitesi

İstanbul Kültür Üniversitesi

İstanbul Medipol Üniversitesi

İstanbul Okan Üniversitesi

İstanbul Rumeli Üniversitesi

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

İstinye Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi

Koç Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi

MEF Üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi

Özyeğin Üniversitesi

Piri Reis Üniversitesi

Sabancı Üniversitesi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi

Ege Üniversitesi

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi

İzmir Bakırçay Üniversitesi

İzmir Demokrasi Üniversitesi

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İzmir Tınaztepe Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi

Karabük Üniversitesi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi

Kafkas Üniversitesi

Kastamonu Üniversitesi

Abdullah Gül Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi

Kayseri Üniversitesi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Kırıkkale Üniversitesi

Kırklareli Üniversitesi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi

Gebze Teknik Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi

Konya Teknik Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi

KTO Karatay Üniversitesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

İnönü Üniversitesi

Malatya Turgut Özal Üniversitesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi

Mardin Artuklu Üniversitesi

Mersin Üniversitesi

Tarsus Üniversitesi

Çağ Üniversitesi

Toros Üniversitesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Muş Alparslan Üniversitesi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

Kapadokya Üniversitesi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi

Ordu Üniversitesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Samsun Üniversitesi

Siirt Üniversitesi

Sinop Üniversitesi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Harran Üniversitesi

Şırnak Üniversitesi

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Trabzon Üniversitesi

Avrasya Üniversitesi

Munzur Üniversitesi

Uşak Üniversitesi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Yalova Üniversitesi

Yozgat Bozok Üniversitesi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi

Sağlık Bakanlığına Bağlı Özel ve Devlet Hastaneleri