Telefon: +90 543 886 4772     WhatsApp Telefon: +90 543 569 6147 

Doçentlik Ön İnceleme Raporları

Eserlerinizin, doçentlik bilim alanının başvuru şartlarına uygunluğunu, etik, intihal incelemeleri ile puan hesaplamalarını içeren DOÇENTLİK ÖN İNCELEME RAPORLARI alanında uzman öğretim üyeleri danışmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Rapor Örneği

DOÇENTLİK ÖN İNCELEME RAPORU İŞLEM DETAYLARI

 

DOÇENT ADAYI

Doçent adayının tüm eserlerini e-posta yoluyla teknik ekibimize ulaştırması. Sadece puanlama, sadece etik inceleme veya tümünü kapsayan bir inceleme talebi tarafımıza bildirilmelidir.

E-posta adresimiz

akademikdestekma@gmail.com

iletisim@akademikdestek.org

FİYAT TEKLİFİ

Teknik ekibimiz incelenecek eser sayısına bağlı olarak hazırladığı fiyat teklifini doçent adayı hocamıza bildirir.

Teklif kabul edildiği takdirde süreç başlar ve ödeme beklenir.

ÖN İNCELEME AŞAMASI

Alanında uzman öğretim üyesi danışmanlarımız, doçent adayının başvuru alanında istenilen zorunlu şartlara uygunluğunu, elde edilen puanları ve etik inceleme içeren ön inceleme raporlarını 5-15 günlük süre içinde hazırlar. Raporun son halinin kontrolü ve gönderimi için teknik ekibe bildirimde bulunur.

ÖN İNCELEME RAPORU TESLİMİ

Öğretim üyesi danışmanlarımız ve akademik uzmanlarımız tarafından hazırlanan ön inceleme raporuna son hali verilerek adayın iletişim e-posta adresine pdf dosya olarak iletilir. Adayın raporla ilgili soruları olursa uzmanlarımızca tekrar değerlendirmeye alınır ve sorular cevaplandırılır.