Doçentlik Başvuruları Referanslarımızdan bazıları;

“Kendilerinden başvuru tarihinden oldukça kısa bir süre önce yardım istememe rağmen bunu hiç sorun etmeyen, başvuru sürecimi ihtiyaç duyduğum her konuda en ince ayrıntısına kadar titizlikle takip ederek destekleyen profesyonel bir ekip.

2019 Mart dönemi doçentlik başvuru sürecimde gece gündüz ne zaman ihtiyaç duysam yanımda oldular, bütün sorularımı içtenlikle yanıtladılar.

Başvurumu sorunsuz bir şekilde tamamlamam için son derece özenli, dikkatli ve sabırlı bir tutum sergilediler.

Başvuru sonucunun başarılı olduğunu öğrendiğim bugün tekrar tüm ekibe samimiyetimle teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Akademik Destek ekibini ihtiyaç duyan tüm akademisyenlere öneririm.

Doç. Dr. A. A. C. ...2019 Mart Doçentlik Başvurusu

 

“Akademik emeğin kariyerde ilerleme sağlayacak şekilde eksiksiz ve sorunsuz olarak düzenlenmesi, farklı bir uzmanlık ve özen göstermeyi gerektirir.

Akademik Destek ekibi bana bu güveni verdi.

Doçentlik başvurumu profesyonel bir yaklaşım ile benim adıma yaptılar.

Zamana bağlı kalmaksızın, gece ve gündüz,hafta sonları dahil bütün soru ve taleplerime zamanında bekletmeden cevap verdiler.

Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Dr S.B….2019 Ekim Doçentlik Başvurusu

 

“Akademik Destek ekibi sayesinde oldukça zor ve kritik bir süreci sorunsuz şekilde geride bıraktım. Güncellenen doçentlik başvurularında bu yardımı almasaydım, başvurumu zamanında bitirmem çok zor olurdu. Özellikle doğru belgelerin seçimi ve standartların tutturulmasında ortaya koydukları efor paha biçilmez! Doçentlik başvurusunda bulunacak olan tüm arkadaşlara önerebilirim. Hem hız, hem doğruluk, hem de tecrübeden faydalanmak söz konusu…”

Dr E.T….2019 Ekim Doçentlik Başvurusu

 

2019 Mart doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek ekibi ile yürüttüm. Bu dönem başvurmada kararsızlığım nedeniyle, son 10 günde ekibe başvurup destek istememe ve çok kısıtlı zamana rağmen, büyük bir titizlikle ve özveriyle işlemleri yürüttüler. Başvurumu ekip sayesinde tamamladım. Her aşamada son derece profesyonel ve çözüm üretici yaklaşım gördüm. Kendi başıma bu sürede, bu zorlu süreci başarmam imkânsızdı.

Tüm ekibe teşekkür ederim.

Bundan sonra da ihtiyaç halinde, hiç düşünmeden destek isteyebileceğim güvenilir bir ekip.

Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr A.S….2019 Mart Doçentlik Başvurusu

 

Akademik Destek ilgilileri ile yürüttüğüm doçentlik başvurum aşamasında bana yol gösterici, moral verici ve rehber olma özellikleriyle çok yardımcı oldular. Ayrıca, ilgili kişilerin yetkin görüşleri ile bilgilerin sisteme başvuru kriterlerine uygun olarak girilmesinde ve aksaklıkların anında düzeltilmesinde çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Kendileriyle çalışmasaydım, sanıyorum dbs’ye doğru girişler yapılması ve işlemlerin sonuçlandırılması konularında sorunlar yaşayabilirdim.

Tüm ekibe çok teşekkür ederim.Bundan sonra ihtiyaç olması halinde farklı konularda da aynı ekip ile güvenle çalışabilirim.

Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AA ... Mart 2019 Doçentlik Başvurusu

 

2019 Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Başvuru süresince her konuda destek ve kolaylıklarına şahit oldum.

Ben sizden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Dr. Ahmet....2019 Mart Doçentlik Başvurusu

 

Doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek platformu ile yürüttüğüm için çok memnun kaldım. Bütün bir süreçte çalışmaların sisteme yüklenebilir format haline getirilmesinden, sistemin tüm detayları ile kontrolüne kadar son derece özenli, son derece titiz ve dikkatli bir çalışma sergilediniz. Gerek mail ile haberleşmede, gerekse telefon ile iletişim kurmada hiç bir aksaklık yaşamadan süreci yürüttük. Olası aksaklıklar konusunda alınacak tedbirleri özenle değerlendirdiniz. Çok dikkatli olunması gereken kompleks bir süreç olan başvuru işlemlerini sıkıntısız hallettik.

Sağ olun. Emeğinize, elinize sağlık. Gerçekten teşekkür ederim. Saygılar.

Dr. Öz....2019 Mart Doçentlik Başvurusu

 

Sizleri de referanslarımız arasında görmek isteriz. İletişim için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.