Doçentlik başvuru kriterlerinin sürekli güncellenmesi ile birlikte başvuru sürecinin kendisinin zorlu ve karmaşık oluşu profesyonel destek alımını zorunlu kılmaktadır. Mart başvurularının hemen öncesinde bu konuda destek alabileceğim pek çok yer ile görüştüm. Açıkçası daha uygun fiyat veren yerler de oldu. Fakat kişisel bilgileri vermek söz konusu olunca kurumsal bir firma ile çalışmayı uygun gördüm. Sürecin başında amacım eksikliklerimi görmek ve bir sonraki başvuruya hazır olmaktı. Çok şükür ki Akademik Destek ekibi sayesinde başvurumu eksiksiz tamamladım. Şüphelerime, sorularıma kimi zaman da yersiz kaprislerine rağmen her mailime cevap aldım ya da telefonda görüştüm. Bıkmadan sorularımı yanıtladılar. 
Akademik Destek ekibine özellikle beni başvuru sürecinin karmaşıklığından kurtardıkları için minnettarım.  Ayrıca profesyonel destekleri ile başvurumu gerçekleştirebildiğim için de teşekkür ediyorum. Hatta çok başlarını ağrıttığım için hakkınızı da helal edin lütfen diyorum.

Dr. HK

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart-Haziran dönemi doçentlik başvuruları için ”Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Hocalarım bu süreçte sorularımı içtenlikle ve titizlikle yanıtladılar. Doçentlik başvurusunda bulunacak tüm arkadaşlara gönül rahatlığı ve içtenlikle öneririm.

Tüm hocalarıma bana gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Mart dönemi başvurularım için “Akademik Destek” ekibinden danışmanlık desteği aldım. Ekip, bu süreçte sorularımı içtenlikle ve itinalı bir şekilde yanıtlayarak, gereken tüm işlemleri son derece titizlikle ve profesyonel bir yaklaşım izleyerek gerçekleştirdi. Dolayısıyla bu yaklaşım, benim motivasyonumun artmasını ve kendimi güvende hissetmemi sağladı. “Akademik Destek” ekibini doçentlik başvurusunda bulunacak tüm adaylara içtenlikle öneririm. Doğru kişilerce hızlı bir şekilde; şeffaf, doğru ve anlaşılır olan doçentlik dosyamın emin ellerde hazırlanıp, başvurumun tamamlandığı için çok mutluyum.
Tüm ekibe teşekkür eder, ekipten çok memnun kaldığımı buradan belirtmek isterim. Farklı hizmetlerde de aynı ekip ile çalışmalarımı güvenle devam ettirmeyi düşünüyorum….

Dr. EÇ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Ocak ayında kendilerine başvurdum. Zaman olmasına rağmen ilk günden itibaren başvuru süresi bitene kadar büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Süreçte hem e-posta yolu ile hem de telefon ile görüşme olanağının olması da ayrıca güven verdiğini söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Dr. YB

Spor Bilimleri Doçent Adayı

Doçentlik başvurunu yaptığını iddia eden bir çok yerle görüştüm, hiçbiri Akademik Destek kadar güven vermedi. Amatörlerden destek alacağıma profesyonel destek sunan Akademik Destekten destek aldım. Doçentlik başvurumu profesyonel destekleri ile yaptım. Sanki jüri gibi tüm eserlerimi incelediler ve akademik onaylarından geçti. Sorunsuz başvuru süreci için herkese öneririm.

Saygılarımla.

Dr. GG

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıflarım çok fazlaydı. Hem klinik çalışmaları hem de akademik faaliyetleri yürütmek doçentlik başvurusunu yönetmeyi ve atıf listesi hazırlamayı güçleştiriyordu. Tam zamanında imdadıma yetiştiler. Profesyonel ekip, herkese tavsiye ederim.

Dr. SM

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Atıf listelerini özenle hazırladılar ve DBS’ye yüklediler. Akademik Destek gerçekten profesyonel bir ekipten oluşuyor, kendilerine teşekkür eder tüm doçent adaylarına tavsiye ederim.

 

Dr. FK

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Kendilerinden başvuru tarihinden oldukça kısa bir süre önce yardım istememe rağmen bunu hiç sorun etmeyen, başvuru sürecimi ihtiyaç duyduğum her konuda en ince ayrıntısına kadar titizlikle takip ederek destekleyen profesyonel bir ekip.
Mart dönemi doçentlik başvuru sürecimde gece gündüz ne zaman ihtiyaç duysam yanımda oldular, bütün sorularımı içtenlikle yanıtladılar.
Başvurumu sorunsuz bir şekilde tamamlamam için son derece özenli, dikkatli ve sabırlı bir tutum sergilediler.
Başvuru sonucunun başarılı olduğunu öğrendiğim bugün tekrar tüm ekibe samimiyetimle teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
Akademik Destek ekibini ihtiyaç duyan tüm akademisyenlere öneririm.

Dr. AAC

Sosyal Bilimler Doçenti

Akademik emeğin kariyerde ilerleme sağlayacak şekilde eksiksiz ve sorunsuz olarak düzenlenmesi, farklı bir uzmanlık ve özen göstermeyi gerektirir.
Akademik Destek ekibi bana bu güveni verdi.
Doçentlik başvurumu profesyonel bir yaklaşım ile benim adıma yaptılar.
Zamana bağlı kalmaksızın, gece ve gündüz,hafta sonları dahil bütün soru ve taleplerime zamanında bekletmeden cevap verdiler.
Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Dr. RSSB

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Akademik Destek ekibi sayesinde oldukça zor ve kritik bir süreci sorunsuz şekilde geride bıraktım. Güncellenen doçentlik başvurularında bu yardımı almasaydım, başvurumu zamanında bitirmem çok zor olurdu. Özellikle doğru belgelerin seçimi ve standartların tutturulmasında ortaya koydukları efor paha biçilmez! Doçentlik başvurusunda bulunacak olan tüm arkadaşlara önerebilirim. Hem hız, hem doğruluk, hem de tecrübeden faydalanmak söz konusu…”

Güncelleme: Merhabalar, yoğun gündem nedeniyle haber vermekte geciktim. Geçen hafta oy birliği ile başarılı olduğum haberi geldi, bu hafta da belgemi aldım online olarak. Sizlere tekrar teşekkür etmek istedim. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Dr. ET

Sağlık Bilimleri Doçenti

Mart doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek ekibi ile yürüttüm. Bu dönem başvurmada kararsızlığım nedeniyle, son 10 günde ekibe başvurup destek istememe ve çok kısıtlı zamana rağmen, büyük bir titizlikle ve özveriyle işlemleri yürüttüler. Başvurumu ekip sayesinde tamamladım. Her aşamada son derece profesyonel ve çözüm üretici yaklaşım gördüm. Kendi başıma bu sürede, bu zorlu süreci başarmam imkânsızdı.
Tüm ekibe teşekkür ederim.
Bundan sonra da ihtiyaç halinde, hiç düşünmeden destek isteyebileceğim güvenilir bir ekip.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AS

Sağlık Bilimleri Doçent Adayı

Akademik Destek ilgilileri ile yürüttüğüm doçentlik başvurum aşamasında bana yol gösterici, moral verici ve rehber olma özellikleriyle çok yardımcı oldular. Ayrıca, ilgili kişilerin yetkin görüşleri ile bilgilerin sisteme başvuru kriterlerine uygun olarak girilmesinde ve aksaklıkların anında düzeltilmesinde çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Kendileriyle çalışmasaydım, sanıyorum dbs’ye doğru girişler yapılması ve işlemlerin sonuçlandırılması konularında sorunlar yaşayabilirdim.
Tüm ekibe çok teşekkür ederim.Bundan sonra ihtiyaç olması halinde farklı konularda da aynı ekip ile güvenle çalışabilirim.
Tüm akademisyen arkadaşlarıma akademik destek ekibini tavsiye ederim…

Dr. AA

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Mart dönemi doçentlik başvuru işlemlerimi akademik destek platformu ile yaptım. Büyük bir titizlikle ve sabırla çalıştıklarını ve istediğim an görüşebildiğim bir ortam oluşturduklarını gördüm. Başvuru süresince her konuda destek ve kolaylıklarına şahit oldum.
Ben sizden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Dr. AB

Sağlık Bilimleri Doçenti (Kalp Damar Cerrahisi)

Doçentlik başvuru işlemlerimi Akademik Destek platformu ile yürüttüğüm için çok memnun kaldım. Bütün bir süreçte çalışmaların sisteme yüklenebilir format haline getirilmesinden, sistemin tüm detayları ile kontrolüne kadar son derece özenli, son derece titiz ve dikkatli bir çalışma sergilediniz. Gerek mail ile haberleşmede, gerekse telefon ile iletişim kurmada hiç bir aksaklık yaşamadan süreci yürüttük. Olası aksaklıklar konusunda alınacak tedbirleri özenle değerlendirdiniz. Çok dikkatli olunması gereken kompleks bir süreç olan başvuru işlemlerini sıkıntısız hallettik.
Sağ olun. Emeğinize, elinize sağlık. Gerçekten teşekkür ederim. Saygılar.

Dr. ÖZ

Sosyal Bilimler Doçent Adayı

Bize ulaşın

Sizleri de referanslarımız arasında görmek isteriz. İletişim için aşağıdaki telefonumuzu arayabilir veya whatsapp ile mesajlarınızı hızlıca iletebilirsiniz.

Telefon: +90 543 569 6147